,שלום
קצת עליי

viki_01.jpeg

שמי ויקי גלר ילידת 1983, נשואה לאריק ואמא לשלושה ילדודס מקסימים מישל, נלי ובן.

עליתי לארץ ב1992 מאוקראינה. כילדה מאוד עצמאית (כי מה לעשות די גידלנו את עצמנו מכיוון שההורים עבדו המון שעות) התחלתי לעבוד בגיל 15 במכירות אופנה. בגיל 17 כבר עבדתי בשתי עבודות ופרנסתי את עצמי בכבוד. מאוחר יותר סיימתי תואר בשירותי אנוש, סוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת חיפה.

בינתיים התקדמתי בדרגות ניהול, התחתנתי, ילדתי שתי בנות בהפרש קטן יחסית ובתפקידי האחרון הייתי מנהלת אזור של 45 חנויות של שתי חברות אופנה.

 

לקראת גיל 30 בהריון השלישי התחלתי להרגיש רע, תחושה של ריקנות פנימית כאילו קול שצרח מבפנים ולא הבנתי מה. אבל זה היה בלתי נסבל. הרגשתי שאני חצויה. שיש בי חלק שממשיך לרוץ לא משנה מה אני מרגישה ואני כמו בובה על חוט נשמעת לו ורצה לא יודעת לאן ולמה דווקא לשם. עזבתי הכל. עצרתי. ורק אז התעמתי עם המחירים ששילמתי בדרך, שלא ראיתי את הבנות שלי מספיק, את בעלי וחוץ מעבודה לא עשיתי כמעט כלום. 

 

זו היתה נקודת המפנה בחיי.

 

התחלתי לחפש את ייעודי. הבנתי שאני רוצה להיות מאמנת! למה מאמנת? כי הנחת המוצא של מאמנת היא שהאדם הוא שלם כמו שהוא וכל התשובות נמצאות אצלו! לפעמים אנחנו מתקשים לשאול את עצמנו את השאלות הנכונות כדי להגיע לתשובות וכאן נכנסת המאמנת. שמאמנת אותך לעשות את זה כי זה הדבר שהכי מעצים את האדם לכל אורך חייו! ואני מאמינה בזה בכל ליבי.

 

למדתי וחקרתי שיטות שונות אך משנחשפתי לאניאגרם הוא לא עוזב אותי ואני לא עוזבת אותו. בזכות האניאגרם עברתי וממשיכה לעבור בכל יום את הצמיחה המשמעותית ביותר בחיי. הוא מרתק אותי ואני ממשיכה ללמוד ולהעמיק את הידע שלי בו. הוא המודל העמוק, העוצמתי, הדינמי, הפרקטי והמעצים ביותר שהכרתי.

 

היום אני מאמנת אניאגרם מוסמכת ע"י ארגון האניאגרם העולמי IEA, מאמנת הוליסטית מוסמכת ע"י לשכת המאמנים בישראל CCIL, מנחה לדמיון מודרך, מנחה סדנאות ואימוני צמיחה קבוצתיים. את כל זה אני עושה במרכז שלי להתפתחות אישית והעצמה "המסע אל האני" בחיפה.

 

המטרה שלי היא, ללוות אנשים לממש את מלוא הפוטנציאל הגלום בהם, לחזור לטבעי, למהות, לאני האמיתי שלנו שיוצא מגבולות האוטומט שאנחנו כנועים לו ושלא פעם מצר אותנו, מחבל באושר, בסיפוק ובמימוש שלנו בחיים.

אני מודה לכל אותם אנשים אמיצים ונחושים שפגשו וממשיכים לפגוש אותי בכל השנים האלו ושצומחים יחד איתי.

אשמח לראותך בכל צומת שתהיה נכונה עבורך בסדנא, באימון אישי או קבוצתי.

 

בהערכה רבה,  ויקי

logo_new.png

"אל תמנע\י מעצמך להיות מי שאת\ה"

מודעות|התעוררות|צמיחה